PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: On
hu: Be

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Galleries
hu: Galériák

en: Off
hu: Ki

en: Media
hu: Média

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Credit
hu: Hitel

en: Collections
hu: Gyűjtemények

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Last modification date
hu: Utolsó módosítás dátuma

en: Delete data
hu: Adat törlése
