PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: On
id: Pada

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Off
id: Matikan

en: Caption
id: Keterangan

en: Permission
id: Kewenangan

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Maximum height
id: Tinggi maksimum

en: Maximum width
id: Lebar maksimum

en: Last modification date
id: Tanggal modifikasi terakhir
