PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: On
it: Acceso

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Galleries
it: Gallerie

en: Off
it: Spento

en: Caption
it: Didascalia

en: Credit
it: Credito

en: Permission
it: Permesso

en: Maximum height
it: Altezza massima

en: Maximum width
it: Larghezza massima

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: Last modification date
it: Data dell'ultima modifica

en: Delete data
it: Eliminazione dati
