PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Media
ka: მედია

en: Permission
ka: უფლება

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე
