PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា
