PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Off
lv: Izslēgts

en: Media
lv: Multivide

en: Caption
lv: Paraksts

en: Permission
lv: Atļauja

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
