PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: On
ne: माथि

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Media
ne: मिडिया

en: Permission
ne: अनुमति

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
