PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: On
nn: På

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Off
nn: Av

en: Credit
nn: Kreditt
