PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: On
oc: Activat

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Off
oc: Desactivat

en: Media
oc: Mèdia

en: Credit
oc: Crèdit

en: Permission
oc: Dreit

en: Maximum height
oc: Nautor maximala

en: Maximum width
oc: Largor maximala

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Last modification date
oc: Data de la darrièra modificacion

en: Delete data
oc: Suprimir las donadas
