PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Media
ps: رسنۍ

en: Caption
ps: نوم

en: Permission
ps: اجازه

en: Maximum height
ps: ټولو زيات لوړوالی
