PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Off
ro: Oprit

en: Caption
ro: Legendă

en: Permission
ro: Permisiune

en: Maximum height
ro: Înălțime maximă

en: Maximum width
ro: Lățime maximă
