PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Off
sk: Vypnúť

en: Media
sk: Médiá

en: Caption
sk: Popis

en: Credit
sk: Kredit

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka
