PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: On
sv: På

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Galleries
sv: Gallerier

en: Off
sv: Av

en: Caption
sv: Bildtext

en: Credit
sv: Kredit

en: Permission
sv: Behörighet

en: Maximum height
sv: Största höjd

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.
