PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Off
th: ปิด

en: Media
th: สื่อ

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์
