PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Galleries
uk: Галереї

en: Off
uk: Вимкнено

en: Media
uk: Медіа

en: Caption
uk: Підпис

en: Credit
uk: Кредит

en: Collections
uk: Колекціонування

en: Permission
uk: Повноваження

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Maximum height
uk: Максимальна висота

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Last modification date
uk: Дата останньої зміни

en: Delete data
uk: Видалити дані
