PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: On
vi: Bật

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Galleries
vi: Thư viện ảnh

en: Off
vi: Tắt

en: Media
vi: Phương tiện

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Permission
vi: Quyền

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Maximum height
vi: Chiều cao tối đa

en: Maximum width
vi: Chiều rộng tối đa
