PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: On
bg: Включи

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Off
bg: Изключи

en: Media
bg: Медия

en: Permission
bg: Разрешение
