PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད
