PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Off
cs: Vypnuto

en: Media
cs: Média

en: Caption
cs: Popisek

en: Credit
cs: Kredit

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Maximum height
cs: Maximální výška

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny
