PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Permission
eu: Baimena

en: Maximum height
eu: Altuera maximoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa
