PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Galleries
fi: Galleriat

en: Off
fi: Pois päältä

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Maximum height
fi: Maksimikorkeus

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Last modification date
fi: Viimeisin muokkauspäivämäärä

en: Delete data
fi: Poista tieto
