PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: On
ja: オン

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Galleries
ja: ギャラリー

en: Off
ja: オフ

en: Media
ja: メディア

en: Caption
ja: キャプション

en: Credit
ja: 現金

en: Permission
ja: 権限

en: Copyright
ja: 著作権

en: Maximum height
ja: 最大高さ

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: Delete data
ja: データを削除
