PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
