PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Galleries
pl: Galerie

en: Off
pl: Wyłączony

en: Caption
pl: Podpis

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Last modification date
pl: Data ostatniej modyfikacji

en: Delete data
pl: Usuń dane
