PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: On
fa: روشن

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Off
fa: خاموش

en: Media
fa: رسانه

en: Caption
fa: عنوان

en: Permission
fa: مجوز

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض
