PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: On
pt: Ligado

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Off
pt: Desligado

en: Caption
pt: Legenda

en: Permission
pt: Permissão

en: Maximum height
pt: Altura máxima

en: Maximum width
pt: Largura máxima
