PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Galleries
ru: Галереи

en: Off
ru: Выкл

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Caption
ru: Подпись

en: Credit
ru: Кредит

en: Permission
ru: Право доступа

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Maximum height
ru: Максимальная высота

en: Maximum width
ru: Максимальная ширина

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Last modification date
ru: Дата последнего изменения

en: Delete data
ru: Удалить данные
