PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina
