PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: On
ta: சரி

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Off
ta: இல்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Maximum height
ta: அதிகளவு உயரம்

en: Maximum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்
