PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Permission
te: అనుమతి

en: Maximum height
te: గరిష్ఠ ఎత్తు

en: Maximum width
te: గరిష్ఠ వెడల్పు
