PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: On
tr: Açık

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Galleries
tr: Galeriler

en: Off
tr: Kapalı

en: Media
tr: Medya

en: Caption
tr: Başlık

en: Permission
tr: İzinler

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Maximum height
tr: En fazla yükseklik

en: Maximum width
tr: En fazla genişlik

en: Last modification date
tr: Son değişiklik tarihi

en: Delete data
tr: Veriyi sil
