PhotoSwipe (3.0.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Focus
et: Fookus

en: error
et: veateade

en: Error Message
et: Veateade

en: Settings
et: Seaded

en: History
et: Ajalugu

en: Options
et: Valikud

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Share
et: Jaga

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: About
et: Programmist

en: notice
et: märkus

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Spacing
et: Reavahe
