PhotoSwipe (3.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: error
jv: salah

en: Settings
jv: Sétingan

en: History
jv: Sejarah

en: Options
jv: Opsi

en: About
jv: Ngenani

en: notice
jv: Woro-woro

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
