PhotoSwipe (3.0.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: error
cy: gwall

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: History
cy: Hanes

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: notice
cy: hysbysiad
