PhotoSwipe (3.0.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Focus
dz: ཆེད་དམིགས།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: notice
dz: བརྡ་བསྐུལ།
