PhotoSwipe (3.1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
