PhotoSwipe (3.1.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Focus
af: Fokus

en: error
af: fout

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: History
af: Geskiedenis

en: Options
af: Opsies

en: notice
af: notisie
