PhotoSwipe (3.1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Focus
hy: ֆոկուս

en: error
hy: սխալ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: History
hy: Պատմություն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Media
hy: Մեդիա

en: notice
hy: տեղեկացում

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
