PhotoSwipe (3.1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Focus
mn: Тусгал

en: error
mn: алдаа

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: History
mn: Түүх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: notice
mn: мэдэгдэл
