PhotoSwipe (3.1.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Focus
pt: Foco

en: error
pt: erro

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: Settings
pt: Configurações

en: History
pt: Histórico

en: Options
pt: Opções

en: Media
pt: Mídia

en: Loop
pt: Laço

en: Share
pt: Compartilhe

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: About
pt: Sobre

en: notice
pt: nota

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: At least @a
pt: Pelo menos @a

en: Entity label
pt: Rótulo da entidade
