PhotoSwipe (3.1.4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Focus
da: Fokus

en: error
da: fejl

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: History
da: Historik

en: Options
da: Valg

en: Share
da: Del

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Custom caption
da: Tilpasset billedtekst

en: About
da: Om

en: notice
da: meddelelse

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Directory @path was created
da: Folderen @path blev oprettet
