PhotoSwipe (3.2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Focus
kn: ಫೋಕಸ್

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ
