PhotoSwipe (3.2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Focus
ta: குவிமையம்

en: Error Message
ta: பிழை செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: History
ta: வரலாறு

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Media
ta: ஊடகம்
