PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (3.2.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Focus
hu: Fókusz

en: error
hu: hiba

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: History
hu: Történet

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Share
hu: Megosztás

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Custom caption
hu: Egyéni képaláírás

en: About
hu: Leírás

en: notice
hu: megjegyzés

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa

en: Hide (do not display image)
hu: Elrejtés (ne jelenjen meg kép)

en: Custom (with tokens)
hu: Egyedi (vezérjelekkel)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
hu: A vezérjel támogatáshoz a <a href="@token_url">Token modult</a> telepítésére van szükség.

en: Entity label
hu: Entitáscímke

en: Directory @path was created
hu: @path könyvtár létrehozva
