PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (3.2.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Focus
sk: Fokus

en: error
sk: chyba

en: Settings
sk: Nastavenia

en: History
sk: História

en: Options
sk: Nastavenia

en: Media
sk: Médiá

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Custom caption
sk: Voliteľný titulok

en: About
sk: Informácie o

en: notice
sk: poznámka

en: Modal
sk: Modálny
