PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (3.2.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Focus
ka: ფოკუსი

en: error
ka: შეცდომა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: History
ka: ისტორია

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Media
ka: მედია

en: notice
ka: შენიშვნა
