PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (3.2.7) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Focus
pl: Aktywuj

en: error
pl: błąd

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Settings
pl: Ustawienia

en: History
pl: Historia

en: Options
pl: Opcje

en: Loop
pl: Pętla

en: Share
pl: Udostępnij

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Custom caption
pl: Własny podpis

en: About
pl: O stronie

en: notice
pl: wiadomość

en: Spacing
pl: Odstępy

en: Thumbnail image style
pl: Styl miniaturki

en: Entity label
pl: Etykieta encji
