PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: error
gu: ભુલ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: About
gu: વિશે

en: notice
gu: ખુલાસો
