PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Type
he: סוג

en: error
he: שגיאות

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Settings
he: הגדרות

en: link
he: קישור

en: Options
he: אפשרויות

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: About
he: אודות

en: notice
he: הודעה
