PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: link
ca: enllaç

en: Options
ca: Opcions

en: Media
ca: Multimèdia

en: here
ca: aquí

en: Loop
ca: Bucle

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: About
ca: Detalls

en: notice
ca: notícia

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat
